tn_IMG_7523 tn_IMG_2231 tn_DSC_0433 tn_IMG_5127 tn_IMG_7641 tn_DSC_0127 tn_IMG_5627 tn_IMG_4581 tn_IMG_1765 tn_DSC_0719
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2018.

zlatna  = 23
srebrna  = 23
bronca

 = 47     

 
UKUPNO

    
 = 93

Leana Moškon Šarunić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

Leon Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Lorena Lešina

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Tara Zelanto

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Mihael Cigrovski

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Jan Mlinac

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 3

Petar Simić

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Fran Čaćinović

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Marko Vrhovski

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 5

Lukas Vounasis

ZLATO = 0; SREBRO = 4; BRONCA = 4

Mia Greta Zorko

ZLATO = 11; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Karla Šančić

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Matija Volenik

ZLATO = 1, SREBRO = 1, BRONCA = 2

Sven Slavulj

ZLATO = 0, SREBRO = 0, BRONCA = 2

Antonio Kopljar

ZLATO = 1; SREBRO = 1; BRONCA = 4

Petra Martinjak

ZLATO = 4; SREBRO = 3; BRONCA = 4

Dario Gluhinić

ZLATO = 6; SREBRO = 3; BRONCA = 1

Stjepan Štimac

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Nikola Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Ivan Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

NADOLAZEĆI TURNIRI

boxing_21.gif


  

              

1.9. MEĐIMURJE OPEN
Čakovec

8.9. ZAGREB KUP
SD Kutija Šibica

15.9. KARLOVAC OPEN

Karlovac

28.9. CROATIA OPEN
Rijeka 
 

INFORMACIJE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

SPORTDATA

<< Lipanj ’18 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
    
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
STIJENE USPJEŠNO POLOŽILE ZA NOVA KARATE ZVANJA
20180613_214957.jpg
20180613_202646.jpg
U srijedu 13.6.2018. u OŠ Stenjevec, Karate klub Stijena je za svoje članove organizirao polaganje za nova karate zvanja (pojaseve). Na polaganje je izašlo 28 članova kluba, te su svi uspješno položili za nova zvanja.
Za žuti pojas (8. kyu) položili su:
Fran Vilić, Franko Surjan, Toma Mažić i Daryna Kolodiazhna.
Za naranđasti pojas (7. kyu) položili su:
Petar Čiverica, Mislav Vilić, Iva Kajba, Lukas Mujkić, Tadej Mažić, Chiara Stella Bošnjak, David Burazer, Tomislav Abramović, Sara Goldin, Jan Braim, Lana Hadžina, Tin Hadžina i Tonka Gea Samardžić.
Za plavi pojas (4. kyu) položili su:
Leon Šančić, Karen Mabel Marčeta, Marko Vrhovski i Marko Volenik.
Za ljubičasti pojas (3. kyu) položili su:
Antonio Kopljar, Matija Volenik, Leon Prpić, Sven Slavulj i Karla Šančić.
Za smeđi pojas (2. kyu) položili su:
Petra Martinjak i Vili Beber.
Čestitamo Stijenama na novim položenim zvanjima!
 
PRVENSTVO UČENIKA ZAGREBAČKIH OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA
20180610_233110.jpg20180610_233042.jpg20180610_233133.jpg20180610_233213.jpg20180610_233238.jpg
U nedjelju 10.6.2018. u SD Pešćenica održano je Prvenstvo učenika osnovnih i srednjih škola grada Zagreba u borbama i katama. U prijavljenih 17 kategorija, naše Stijene osvojile su 13 medalja (1 zlato, 2 srebra i 10 bronci).
1. mj. Mia Greta Zorko, SŠ 1/2 razred srednja
2. mj. Karla Šančić, OŠ 7/8 razred  laka
2. mj. Leana Moškon Šarunić, OŠ 1/2 razred teška
3. mj. Lukas Vounasis, SŠ 1/2 razred laka
3. mj. Dario Gluhinić, OŠ 7/8 razred teška
3. mj. Petra Martinjak, OŠ 7/8 razred laka
3. mj. Marko Vrhovski, OŠ 7/8 razred srednja
3. mj. Antonio Kopljar, OŠ 5/6 razred srednja
3. mj. Tara Zelanto, OŠ 3/4 razred srednja
3. mj. Jan Mlinac, OŠ 3/4 razred poluteška
3. mj. Mihael Cigrovski, OŠ 1/2 razred laka
3. mj. Marko Šančić, OŠ 1/2 razred laka
3. mj. Leana Moškon Šarunić, OŠ 2. razred - Kate
 
27. SISAK KARATE KUP 2018.
34366438_10211722742015044_1089888186613628928_n.jpg
Na 27. Karate kupu Sisak, održan 2.6.2018. naše nove Stijene ostvarile su zavidan uspjeh.
Rezultati:
2. mj. Fran Čačinović kata učenici B kat.
2. mj. Jan Mlinac učenici -42 kg
2. mj. Antonio Kopljar ml. kadeti -52 kg
3. mj. Leana Moškon Šarunić ml. učenice -32 kg
3. mj. Jan Mlinac kata učenici B kat.
3. mj. Marko Vrhovski ml. kadeti -52 kg
 
MIA BRONČANA NA YOUTH LEAGUE SOFIJA 2018.

33712159_10211677556845443_1169129328202481664_n.jpg
33553549_10211665740150033_259810770827608064_o.jpg
33360566_10211663329209761_4658242231260413952_n.jpg
Od 25./27.5.2018. u glavnom gradu Bugarske, Sofija održana je Svjetska Karate 1 liga mladih na kojemu je nastupalo 1878 natjecatelja iz 72 zemlje. 
Pet naših Stijena nastupalo je za selekciju Hrvatskog karate saveza i ostvarili izvrstan rezultat, Mia je osvojila brončanu medalju u kadetkinjama +54 kg, a Dario 7. mjesto u kadetima +70 kg. 
U Miinoj kategoriji nastupalo je 96 natjecatelja iz 37 zemalja. U prvom kolu tjesno gubi 1:0 od Bjeloruskinje, koja je na kraju osvojila zlatnu medalju, te Miji otvara vrata kroz repasaž za osvajanje brončane medalje. U prvoj borbi repasaža Kikenom pobijeđuje Engleskinju, u drugom meču Austrijanku 6:0, u trećem meču Švicarku 10:2, četrvtom meču Italiju 6:1 i na kraju Hrvaticu Emu Juričić na Senshu 1:1. Kroz cijeli repasaž je dominirala i prošla kao brzi vlak, te zasluženo osvojila brončanu medalju. Dobila je brojne pohvale od domaćih i stranih trenera i sudaca za prikazane atraktivne borbe.
Prvog dana Lige mladih nastupali su naši dečki, gdje je Dario u 
kategoriji kadeta +70 kg, kroz pet teških mečeva osvojio 7. mjesto. Nanizao je dvije pobijede, protiv Nizozemca 2:0 i Albanca 1:0. U trećem kolu gubi od Francuza 5:0, koji je također na kraju osvojio zlato, te i Dariju daje drugu prliku kroz repasaž osvojiti medalju. U prvom kolu repasaža pobijeđuje odličnog Slovaka 2:0. Na žalost u drugom kolu repasaža zaustavljen je od Talijana 5:0. U njegovoj kategoriji bilo je 49 natjecatelja iz 24 zemlje, te je 7 mj. odličan uspjeh.
U kategoriji kadeta -57 kg, Lukas Vounasis je pokazao dobar meč sa Mađarom, na žalost u sljedećem meču izgubio od  natjecatelja BIH. U kategoriji U14 +47 kg, Karla Šančić je osvojila dvije pobijede protiv BIH i Makedonije, ali protiv Dankinje dalje nije išlo. Petra Martinjak nastupala je u istoj kategoriji, ali je na žalost izgubila u prvom kolu protiv Grkinje.

 
19. MEMORIJALNI KARATE KUP ZAGREB 2018.

kk_stijena.jpg
Na 19. međunarodnom memorijalnom karate kupu Zagreb, održan 12.5.2018. u Sportskom centru Lučko sudjelovalo je 435 natjecatelja iz 49 karate klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovenije. 
Turnir je posvećen poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba koji su nesebično dali svoje živote u stvaranju samostalne i nezavisne države Hrvatske. Natjecanje je održano u organizaciji Memorijalnog programa Udruge dragovoljaca Hrvatskih obrambenih snaga Grada Zagreba i tehničkog organizatora Karate kluba Stijena. Otvorenje Memorijala je uveličala gospođa Kata Zadro, supruga poginulog vukovarskog branitelja Blage i sina Roberta Zadro. "Lijepu našu" je prekrasnim glasom otpjevala Natalija Kralj, studentica Muzičke akademije.

Za najuspješniji klub u katama proglašen je Karate klub Kaptol iz Zagreba, dok se u borbama izborio Karate klub Globus Čakovec.
Stijene su osvojile 23 medalja od toga 5 zlata, 7 srebra i 11 bronci.
1. mj. Mia Greta Zorko juniorke +59 kg
1. mj. Dario Gluhinić juniori -76 kg
1. mj. Mia Greta Zorko kadeti -70
1. mj. Dario Gluhinić kadeti +70 kg
1. mj. Petra Martinjak kadetkinje -54 kg
2. mj. Nikola Herceg juniori -68 kg
2. mj. Lukas Vounasis kadeti -57 kg
2. mj. Karla Šančić kadetkinje -54 kg
2. mj. Lorena Lešina učenice -40 kg
2. mj. Tara Zelanto učenice -36 kg
2. mj. Leon Šančić učenici -42 kg
2. mj. Mihael Cigrovski cicibani kate B
3. mj. Lukas Vounasis juniori -61 kg
3. mj. Ivan Herceg juniori -68 kg
3. mj. Nikola Herceg kadeti -70 kg
3. mj. Karla Šančić ml. kadetkinje -55 kg
3. mj. Petra Martinjak ml. kadetkinje -55 kg
3. mj. Marko Vrhovski ml. kadeti -52 kg
3. mj. Antonio Kopljar ml. kadeti -52 kg
3. mj. Matija Volenik učenici -34 kg
3. mj. Jan Mlinac učenici -42 kg
3. mj. Petar Simić učenici -26 kg
3. mj. Fran Čaćinović učenici kate B

 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 1 - 5 od 454
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt