Odlukom Kriznog stožera civilne zašite donesene su mjere popuštanja od pandemije korona virusa koje se odnose na održavanja treninga u zatvorenom prostoru. S obzirom na donesene mjere i uvjeta korištenja školske sportske dvorane u večenjim satima, do daljnjega nećemo moći održavati karate treninge u OŠ Dragutina Domjanića i OŠ Stenjevec. Ujedno je i kraj školske godine i slijede ljetni praznici, pa ćemo sa karate treninzima započeti tek u 9. mjesecu.
Do tada, čuvajte se i ostanite zdravi!

HRVATSKA KARATE REPREZENTACIJA ZLATNA NA PRVENSTVU BALKANA ZA SENIORE

Od 7./8.3.2020. u Beogradu, Srbija održano je Prvenstvo Balkana za seniore/ke.
Hrvatska karate reprezentacija nakon dvije uvjerljive pobijede protiv reprezentacije BIH i Crne Gore osvojila je zlatnu medalju u borbama ekipno. Svoj doprinos ovoj zlatnoj medalji je zaslužan i naš član kluba Stjepan Štimac, koji je ovim nastupom potvrdio i svoje mjesto u nacionalnoj reprezentaciji na Prvenstvu Europe koje će se održati za tri tjedna u Bakuu, Azerbeđanu. Ovo je Stjepanu već treći put za redom da će nastupati za nacionalnu reprezentaciju u borbama ekipno.
Stjepan je nastupao i u borbama pojedinačno -67 kg, gdje je osvojio plasman 7. mj.

KARATE 1 - PREMIJER LIGA SALZBURG 2020.

28.2./1.3.2020. Salzburg, Austrija

DARIO GLUHINIĆ OSVOJIO SREBRNU MEDALJU NA 40. GRAND PRIX SLOVAKIA 2020.
Na 40. Grand Prix Slovakia, održan u Bratislavi 22./23.2.2020. nastupalo je 2118 natjecatelja iz 32 države. U sastavu Hrvatske karate reprezentacije nastupale su naše Stijene, Mia i Dario.
Dario je u izuzetno jakoj konkurenciji juniori +76 kg osvojio srebrnu medalju. Prvo kolo je bio slobodan. U drugom kolu pobijeđuje natjecatelja Slovačke sa 2:0, u trećem Mađara 2:1 i u polufinalu ponovo Slovaka sa 1:0. U finalu, tjesno je izgubio od Mađara sa 2:1.
Mia je nakon pobijede nad Danskom izgubila od domaće, favorizirane slovačke natjecateljice.
Naš trener Goran Štimac je na GP Slovakia bio trener reprezentacije HKS-a, gdje smo osvojili 3 zlata, srebro i 4 brončane medalje.