U SASTAVU HRVATSKE KARATE REPREZENTACIJE STJEPAN OSVOJIO SREBRNU, A MIA BRONČANU MEDALJU NA TK OPEN 2021.

Nakon gotovo godinu dana izbivanja sa karate natjecanja, zbog pandemije korona virusa, Mia i Stjepan su uspješno krenuli u novu natjecateljsku sezonu. U petak u Daruvaru su organizirani kontrolni mečevi između hrvatske i srpske karate reprezentacije, gdje su Stjepan i Mia ostvarili po dvije pobijede. Drugi dan 27.2.2021. nastupali su na 23. međunarodnom karate natjecanju Tuzla Open, BIH, gdje je nastupalo 880 natjecatelja iz 5 zemalja. Stjepan je u kategoriji seniora -67 kg odradio četiri meča i osvojio srebrnu medalju, dok je Mia u kategoriji seniorke -68 kg odradila tri meča i osvojila brončanu medalju. Odlična provjera i potvrda njihovog rada prije održavanja kvalifikacijskih turnira za Europsko karate prvenstvo koje će se održati u mjesecu svibnju u Poreču.